//holowanie24.eu/wp-content/uploads/2019/03/c811e754f2167ee9942e72f7b7b76243.jpg

Mobilny serwis TIR 24H/7


Mobilny serwis - mobilna wulkanizacja 24/7. Naprawy na drodze ciężarówek, diagnostyka komputerowa. Prowadzimy też serwis samochodów osobowych, dostawczych oraz maszyn na drodze. Posiadamy specjalistyczne interfejsy do wszystkich marek samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz naczep i autokarów, dzięki czemu możemy przeprowadzić diagnostykę komputerową na drodze. Zajmujemy się też awaryjnym otwieraniem samochodów - zatrzaśnięte kluczyki to nie problem. Gdy zabraknie Ci paliwa - dowieziemy. Zatankowałeś złe paliwo na stacji benzynowej? Zadzwoń, pomożemy. Mamy doświadczenie. Działamy przez cały tydzień całą dobę. Posiadamy duże stany magazynowe nowych i używanych części samochodowych, co często pomaga nam usprawnić uszkodzony pojazd naszych klientów tak, aby w spokoju mogli kontynuować swoją podróż.

Posiadamy szeroki asortyment opon nowych i używanych do pojazdów każdego rodzaju (nawet do maszyn rolniczych) dostępny całą dobę. Brak koła zapasowego w samochodzie ciężarowym TIR nie jest dla nas żadnym problemem. Posiadamy również felgi do samochodów ciężarowych.

W przypadku braku możliwości naprawy na drodze TIR jesteśmy w stanie odholować każdy samochód ciężarowy bądź cały zestaw do warsztatu, gdzie mechanik szybko usunie usterkę.

To wszystko niezmiennie w najlepszych cenach w regionie.