//holowanie24.eu/wp-content/uploads/2020/02/pomoc-drogowa.jpg

Pomoc drogowa


Problem na drodze? Zawsze pomożemy. Transport motocykli, samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych TIR to nasza specjalność. Ale pomoc drogowa to także wyciąganie samochodów z rowów, obsługa zdarzeń drogowych, pomoc w sytuacjach wjechania w grząski teren. Wszystkie nasze działania są ubezpieczone, posiadamy także wszelkie wymagane zezwolenia - to nasza codzienność, więc jesteśmy na nią przygotowani. Holowanie uszkodzonych samochodów z pasażerami? To nie problem - zabieramy do 6 osób ze sobą. Zawsze staramy się zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania, pomagamy w wyborze warsztatu samochodowego, doradzamy gdzie bezpiecznie można przewieźć samochód - mamy w tym wieloletnie doświadczenie, a opinie klientów pokazują, że można nam zaufać. Wykonujemy też drobne naprawy na drodze we wszystkich pojazdach, prowadzimy mobilną wulkanizację. Zajmujemy się także transportem maszyn.

Oprócz pomocy drogowej dla samochodów osobowych i dostawczych oferujemy również kompleksową pomoc drogową dla samochodów ciężarowych TIR. Holujemy ciągniki siodłowe, naczepy, całe zestawy (puste oraz załadowane), wszelkiego rodzaju solówki czy tandemy. Posiadamy profesjonalny duży holownik oraz ciągnik siodłowy w konfiguracji 6x2 do holowania naczep. Przy awarii ciągnika siodłowego jesteśmy w stanie dowieźć naczepę w każde miejsce wskazane przez klienta. W razie całkowitego unieruchomienia pojazdu posiadamy naczepę niskopodwoziową - lawetę TIR. Holowanie TIR nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Obsługa kolizji drogowych od A do Z. Oferujemy bezgotówkowe holowanie poszkodowanego w kolizji, samochód zastępczy każdej klasy na czas likwidacji szkody. Posiadamy monitorowany parking, na którym parkujemy samochody uszkodzone w wyniku kolizji i na którym mogą być przeprowadzane oględziny rzeczoznawcy. Oferujemy pomoc prawną.

Zgubione lub zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie to dla nas również nie problem - bezinwazyjnie otwieramy awaryjnie samochody. Posiadamy też swój stacjonarny warsztat, w którym naprawiamy samochody naszych klientów w sytuacjach awaryjnych - również w święta czy weekendy. Posiadamy bogate stany magazynowe części zamiennych i opon nowych i używanych do samochodów różnych marek. Wszystkie usługi są przez nas oferowane 24 godziny na dobę przez cały rok.