//holowanie24.eu/wp-content/uploads/2020/02/laweta-opole-autostrada-a4.jpg

Autolaweta Opole


Transport samochodów i maszyn w kraju i całej Europie. Laweta niskopodwoziowa do transportu ciężkich maszyn. Dysponujemy zestawami auto laweta + przyczepa na jeden lub dwa samochody. Mamy dużą auto lawetę pod wysokie busy. Zestaw ciągnik siodłowy z niskopodwoziową naczepą wyposażoną w długie hydrauliczne najazdy, wciągarkę i poszerzenia.

Zajmujemy się również usługami nietypowymi, takimi jak rozładunki, przeładunki pojazdów czy maszyn z samochodów ciężarowych, które nie są dla nas żadnym problemem dzięki profesjonalnej flocie. Dysponujemy wózkiem widłowym o udźwigu 3T, którego również możemy dowieźć na miejsce przeładunku. Realizujemy transport długich, nietypowych elementów. Co również istotne dla współpracujących z nami firm - jesteśmy w stanie wykonać transport i jednocześnie zabrać ze sobą do 6 osób. Jeżeli chodzi o usługi wspomagające transport lądowy - nie ma dla nas rzeczy niemożliwch.

Nasza naczepa niskopodwoziowa to również laweta nie tylko dla dużych i ciężkich maszyn, ale też pojazdów ciężarowych dzięki zamontowanej na niej wciągarce. Nasz ciągnik siodłowy jest w układzie osi 6x2, dzięki czemu mamy większą dowolność w umieszczeniu ładunku na naczepie, aby legalnie przewieźć Państwa sprzęt. Zajmujemy się też kompleksową Pomocą Drogową TIR

To wszystko niezmiennie w najlepszych cenach w regionie.