logo

Ekspresowy transport międzynarodowy. Wozimy przesyłki drobnicowe, jak i całopojazdowe. Nasz samochód miesięcznie pokonuje kilkanaście tysięcy kilometrów specjalnie dla Państwa. Jeździmy po całej Europie, między innymi: Niemcy, Francja, Wielka Brytania (Anglia, Irlandia Północna i Południowa), Włochy, Austria, Słowacja, Hiszpania, Szwajcaria. Docieramy tam, gdzie inni nie mogą, zawsze na czas. Nasz wykwalifikowany personel zadba o powierzone nam mienie najlepiej jak potrafi, duże doświadczenie w poprawnym zabezpieczaniu ładunków. Każdy powierzony nam towar jest obięty ubezpieczeniem OC Przewoźnika zarówno w ruchu krajowym jak i międzynarodowym. Zajmujemy się odprawami celnymi.

Poszukujemy firm do stałej współpracy - zarówno na płaszczyźnie usług towarowych jak i pomocy drogowej. Szukasz rzetelnego, wszechstronnego przewoźnika? Proszę o kontakt - tel: 693-069-066, bądź e-mail: pomocdrogowaopolskie@gmail.com

O nas

Nasze usługi:

Ekspresowy transport międzynarodowy!

Rozwój to nasze drugie imię. Dlatego poszerzamy naszą ofertę o ekspresowy, międzynarodowy transport towarów. Wszystko po to, aby kompleksowo obsłużyć naszego klienta. Wozimy ładunki po całej europie, jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie i przewieźć wszystko to, co nie może długo czekać na transport.

20150925_112146