Pomoc drogowa Opole 24h/7 Autostrada A4, Holowanie

Pomoc drogowa Opole, holowanie A4

Pomoc drogowa Opole 24h/7 Autostrada A4, Holowanie

Pomoc Drogowa - Holowanie OPOLE

Oferujemy transport samochodów, busów, motocykli, maszyn rolniczych na terenie całego kraju i całej Europy w bardzo konkurencyjnych cenach. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zlecenia podejmujemy natychmiastowo.

Przewieźiemy Twój samochód z każdego miejsca w kraju i Europie tam gdzie chcesz. Nasze samochody jeżdżą między innymi do Czech, Niemiec, Słowacji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Holandii, Belgii, Danii czy Francji. Tanie holowania na terenie województwa Opolskiego, trasy Opole - Nysa, Grodków, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Olesno, Dobrodzień, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle, Głubczyce, Głogówek, Prudnik, Głuchołazy Paczków. 

Obsługa autostrady A4 na odcinku Katowice - Wrocław. Pomoc drogowa Autostrada A4 na Opolskim odcinku, zjazd / węzeł:
- Brzeg (dawne: Przylesie, Wyjazd 191) 194km A4
- Opole Zachód (dawne: Prądy, Wyjazd 219) 222km A4
- Opole Południe (dawne: Dąbrówka, Wyjazd 241) 244km A4
- Krapkowice (dawne: Gogolin, Wyjazd 248) 251km A4
- Kędzierzyn Koźle (dawne: Olszowa, Wyjazd 269) 272km A4
- Strzelce Opolskie (dawne: Nogowczyce, Wyjazd 275) 278km A4

Wyciągamy samochody z rowów - bezpiecznie, szybko i tanio.

Bardzo konkurencyjne ceny, tanie holowanie w mieście Opole.

Podejmujemy próbę naprawy samochodu na drodze, wulkanizacja 24h/7!

Dzwoń do nas o każdej porze, codziennie!

Kolizja, wypadek? Zadzwoń 693-069-066! Pomoc drogowa w nagłych przypadkach. Pomoc drogowa Opole holowanie samochodów osobowych dostawczych maszyn i urządzeń rolniczych. Holowanie z całej Polski i Europy. Pomagamy na terenie całego województwa opolskiego, także w obszarze autostrady A4 w powiecie opolskim. Posiadamy nowoczesny sprzęt, transportujemy każdego rodzaju pojazd bez względu na stopień jego uszkodzenia. Posiadamy sieć zaprzyjaźnionych auto serwisów, wulkanizacji, parkingów strzeżonych, auto komisów (skup wszystkich aut za gotówkę dzwoń: 693069066)   i sklepów motoryzacyjnych (dysponujemy częściami zamiennymi). Dowozimy paliwo! Zajmujemy się również międzynarodowym ekspresowym transportem towarowym.

Zawsze tanio, szybko i solidnie wykonujemy powierzoną nam pracę. Posiadamy profesjonalne pojazdy specjalne przygotowane do przewozu wszelkiego rodzaju samochodów i urządzeń. Wykonujemy drobne naprawy na drodze. Dowozimy paliwo we wskazane przez klienta na miejsce awarii, natomiast w przypadku mylnego tankowania świadczymy usługę wypompowywania paliwa ze zbiornika.
Pomagamy w wymianie koła, a w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków od samochodu jesteśmy w stanie bez uszkodzeń go otworzyć.

Zapraszamy do stałej współpracy również firmy - oferujemy pełną dyspozycyjność, zaangażowanie i dobre ceny na transport.

Wystawiamy faktury VAT.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń o każdej porze - zawsze odbierzemy Twój telefon!

Zapraszamy!

Pomoc drogowa, transport, holowanie pojazdów, motocykli i maszyn rolniczych na terenie województwa, całej Polski i Europy.

Obsługa autostrady A4 na odcinku Katowice - Wrocław. Szybki czas dojazdu, atrakcyjne ceny ustalane indywidualnie z każdym klientem,

 

Międzynarodowy transport samochodów w atrakcyjnych cenach, tanie holowanie w Opolu.