//holowanie24.eu/wp-content/uploads/2020/02/pomoc-drogowa.jpg

Pomoc drogowa


Zajmujemy się przede wszystkim transportem - holowaniem samochodów osobowych, dostawczych, maszyn, samochodów ciężarowych, czy motocykli. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia i ubezpieczenia. Jesteśmy w stanie wykonać transport zabierając ze sobą aż do 6 pasażerów. Przede wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania. Prowadzimy również mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Usuwamy usterki na drodze, oprócz samochodów osobowych i dostawczych przewozimy również maszyny rolnicze.

Oprócz pomocy drogowej dla samochodów osobowych i dostawczych oferujemy również kompleksową pomoc drogową dla samochodów ciężarowych TIR. Holujemy ciągniki siodłowe, naczepy, całe zestawy (puste oraz załadowane), wszelkiego rodzaju solówki czy tandemy. Posiadamy profesjonalny duży holownik oraz ciągnik siodłowy w konfiguracji 6x2 do holowania naczep. Przy awarii ciągnika siodłowego jesteśmy w stanie dowieźć naczepę w każde miejsce wskazane przez klienta. W razie całkowitego unieruchomienia pojazdu posiadamy naczepę niskopodwoziową - laweta TIR. Holowanie TIR nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Obsługa kolizji drogowych od A do Z. Oferujemy bezgotówkowe holowanie poszkodowanego w kolizji, samochód zastępczy każdej klasy na czas likwidacji szkody. Posiadamy monitorowany parking, na którym parkujemy samochody uszkodzone w wyniku kolizji i na którym mogą być przeprowadzane oględziny rzeczoznawcy. Oferujemy pomoc prawną.

Zgubione lub zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie to dla nas również nie problem - bezinwazyjnie otwieramy awaryjnie samochody. Posiadamy też swój stacjonarny warsztat, w którym naprawiamy samochody naszych klientów w sytuacjach awaryjnych - również w święta czy weekendy. Posiadamy bogate stany magazynowe części zamiennych i opon nowych i używanych do samochodów różnych marek. Wszystkie usługi są przez nas oferowane 24 godziny na dobę przez cały rok.